UWAGA ZMIANA TERMINU WARSZTATÓW

Dołącz do rozwijającego, wspierającego warsztatu „Dziecko z poczuciem wartości”.

🍀 DOŁĄCZ do rodziców, którzy idą drogą rodzicielstwa bliskości. 🍀 ZACZNIJ komunikować się sercem, bez przemocy. 🍀 PRZYJDŹ na warsztaty i wypróbuj jakie to proste. 🍀  WSPIERAJ rozwój dziecka w poczuciu własnej wartości.

ZGŁOŚ SIĘ

W budowaniu poczucia wartości dziecka jednym z kluczowych obszarów jest sposób, w jaki je traktujemy i z nim 🗣 rozmawiamy. Słowa mogą zbudować 🌈 wiele mostów, i wiele mostów spalić. Wg NCV (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) w komunikacji z dzieckiem ważne jest docieranie do potrzeb. Za każdym, nawet najgorszym zachowaniem, kryje się konkretna potrzeba. Na warsztacie przećwiczysz i poczujesz, jak taka rozmowa zbliża, jak wzmacnia więź i buduje wzajemny szacunek, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Poznaj i wypróbuj inny wymiar rodzicielstwa, gdzie w budowaniu głębokiej i przyjaznej relacji pomaga NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy). Tu rodzic nie jest władcą wydającym rozkazy, a przewodnikiem „rodzinnego stada”, który wspiera i towarzyszy dziecku.

Dla kogo są warsztaty:

📔 dla rodziców, szukających świadomej drogi, pełnej szacunku i bliskości

📔 dziadków, opiekunów, wychowawców dla których, ważna jest dojrzała relacja z dzieckiem, jego wysoka inteligencja emocjonalna za kilka, kilkanaście lat.

JEŚLI NIE WIESZ JAK, A CHCESZ:

💟 ZMIENIĆ sposób rozmawiania z dzieckiem, by nie opierać się na nakazach, strachu i poczuciu winy, a budować jego poczucie wartości,

💟 WIEDZIEĆ czym w ogóle jest poczucie wartości, a czym nie jest,

💟 KSZTAŁTOWAĆ zdrowy obraz małego człowieka,

💟 DOWIEDZIEĆ się DLACZEGO DOBRZE JEST przestać stosować kary,

💟 i RÓWNIE DOBRZE PRZESTAĆ STOSOWAĆ nagrody, nagany i pochwały, i dlaczego to ważne by przestać,

💟 WIEDZIEĆ jak słuchać dzieci, aby chciały do nas mówić, dzielić się swoimi troskami,

i trudnościami

💟 WIEDZIEĆ dlaczego dziecko mówi NIE i jak na to reagować, by je wspierać w zdrowym rozwoju

Te WARSZTATY są dla CIEBIE !!!!

KIEDY: 3 i 4 czerwca od godziny 9 do 16 (w tym 2 przerwy kawowe i 1 obiadowa – obiad we własnym zakresie),

💎 GDZIE: KSIĘGARNIA OSSOLINAUM, ŁÓDŹ, UL. PIOTRKOWSKA 181,

💰 INWESTYCJA W SIEBIE: dwa dni warsztatów – teorii i praktyki 490 zł, MIEJSCE REZERWUJĄ: ZGŁOSZENIE:

ZGŁOŚ SIĘ

🎁 CO OTRZYMUJESZ: ogromną dawkę wiedzy, popartej doświadczeniem i praktyką podczas warsztatów, mnóstwo empatii, przestrzeń do zadawania pytań i dyskusji w kameralnej grupie, wsparcie trenerki prowadzącej warsztaty, materiały szkoleniowe podane w wygodnej formie, przerwy kawowe umilające chwilę wytchnienia.

Rabat 20 % dla uczestników warsztatów na wszystkie książki w Księgarni.

👩💻O prowadzącej warsztaty:

Emilia Kulpa-Nowak: certyfikowana trenerka NVC, autorka artykułów, współautorka kursów online, trenerka, coach.

Mama dwóch cudownych nauczycieli, którzy zaprowadzili ją do niezwykłego świata komunikacji, emocji, potrzeb i porozumienia. Pomaga rodzicom, parom i każdemu, kto tego chce – wprowadzać do swojego życia więcej przestrzeni, porozumienia i jasności oraz budować relacje oparte na zaufaniu, współpracy i zrozumieniu. Robi to poprzez warsztaty, konsultacje indywidualne i kursy on-line m.in. na temat poczucia własnej wartości, złości, wstydu i rozwoju osobistego w zgodzie z ideą Porozumienia bez Przemocy. Tworzy platformę szkoleń NVCLab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy oraz od ponad 3 lat szkoli i pisze dla wydawnictwa Virgo.